O nas

O nas

Poznaj nas bliżej

Axopar Boats Poland jest firmą, która powstała w 2017 roku, jako filia fińskiej firmy Axopar Boats.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem dostarczającym Klientom na całym świecie luksusowe łodzie od 7,5 do 12 m. W Polsce zlokalizowaną mamy część produkcyjną firmy. Obecnie wykonujemy łodzie dwóch marek: Axopar oraz Brabus Shadow. Pierwsza marka wykonywana jest u naszego kooperanta – firmy Ślepsk. Druga natomiast montowana jest samodzielnie przez naszych pracowników. Marka Axopar to obecnie dziesięć modeli łodzi o długościach 24, 28 i 37 stóp. Natomiast Brabus Shadow jest nową łodzią, która powstała we współpracy z firmą Brabus i zawojowała natychmiast światowy rynek. Aby dowiedzieć się  więcej o naszych produktach zachęcamy do odwiedzenia stron: www.axopar.fi oraz www.brabusmarine.com.

Stale rosnąca sieć sprzedaży oraz zadowolenie obecnych Dealerów i Klientów firmy stawia przed nami coraz to nowe wyzwania zarówno technologiczne, jak i logistyczne. Aby temu sprostać nieustannie rozwijamy oraz powiększamy nasz zespół. Jako zgrana i nastawiona na realizację celów 60 osobowa drużyna, dokładamy wszelkich starań w celu utrzymania satysfakcji naszych Klientów, przy okazji budując wzajemne relacje, komunikację, procesy i procedury. Rozwijamy zarówno siebie jak i nasze przedsiębiorstwo. System szkoleń, własna branżowa biblioteka, uczestnictwo w targach zagranicznych, kontakt z zagranicznym Klientem i niezwykle ciekawy produkt pozwalają nam cieszyć się i lubić to, co wspólnie tworzymy.
Hołdujemy też zasadom Lean Management, staramy się wszystko maksymalnie uprościć i sprawić, aby nasza praca była łatwa, dobrze zorganizowana i przyjemna.

Misja

Naszą misją jest produkowanie wspaniałych łodzi najprostszymi metodami. Tak, aby Klient był zadowolony z ceny, jakości, a nasz Zespół zawsze dumny i świadomy swojej pracy.

Pracujemy bez udziwnień, strat czasu, efektywnie i rzeczowo. Zależy nam na maksymalnej prostocie komunikacji oraz procesów biurowych i produkcyjnych.

Michał Bendig

Wartości

To, co cenimy najbardziej

 • Odpowiedzialność

  Odpowiedzialność

  Realizacja własnych zadań od A do Z.

 • Jakość

  Jakość

  Namacalny dla Klienta efekt naszej pracy.

 • Praca zespołowa

  Praca zespołowa

  Wspieranie siebie nawzajem
  przy realizacji celów.

 • Wysokie morale

  Wysokie morale

  Gotowość do podejmowania wyzwań
  oraz wiara w sukces.

 • Ciągłe doskonalenie

  Ciągłe doskonalenie

  Ciągłe wspólne podnoszenie jakości
  organizacji i własnej pracy.

 • Zdefiniowane cele

  Zdefiniowane cele

  Jasne określenie celów
  dla wszystkich członków organizacji.

 • Minimum formalności

  Minimum formalności

  Mniej rozważań,
  tylko konkretne decyzje!

Nasze działy

Tak pracujemy w AXOPAR Boats Poland

Dział Inżynieryjny AXOPAR

Dział Inżynieryjny

Dział Inżynieryjny Axopar Boats Poland jest sercem firmy; współpracuje ze wszystkimi innymi działami zapewniając wsparcie technologiczne, koordynując i optymalizując procesy produkcyjne. Na barkach działu spoczywa odpowiedzialność za wdrożenie nowych modeli łodzi i technologii, ale też satysfakcja po osiągnięciu celu smakuje o wiele bardziej. 

Dział Jakości AXOPAR

Dział Jakości

Zapewnienie wysokiej jakości budowanych łodzi to jeden z najwyższych priorytetów firmy. Axopar Boats Poland dokłada wszelkich starań inwestując w ludzi i sprzęt, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, wymaganiom norm międzynarodowych oraz różnych jednostek certyfikujących. Każda z produkowanych jednostek podlega szczegółowej kontroli w trakcie budowy, jak i na ostatnim jej etapie. Nasi kontrolerzy to grupa świetnych fachowców dbających o zadowolenie naszych Klientów. 

Pokaż więcej